top of page

İş Planı

İş Planı, bir girişimin yol haritasıdır! 

Girişim henüz fikir aşamasında iken oluşturulan iyi bir iş planı ile, ticari hedefleriniz gerçekçi, ulaşılabilir ve daha kazançlı bir hale gelmektedir. 

Stahlmann & Zeit Uluslararası İş Çözümleri uzmanları, iyi bir iş planı nasıl olmalıdır, iyi bir iş planı nelere yer vermelidir, iş planının getirileri nelerdir gibi sorulara sizin için yanıt vermektedir. 

İyi bir iş planı ile sürdürülebilir bir başarı elde etmek mümkündür. Stahlmann & Zeit Uluslararası İş Çözümleri uzmanlarından İş Planı ile ilgili bilgi ve destek alabilirsiniz. Size ve işletmenize uygun, özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş İş planı çözümlerimiz ile başarı kaçınılmaz hale geliyor. 

İş Planında Neler Yer Almalıdır?

Stahlmann & Zeit, talebe özel olarak hazırladığı eşsiz iş planlarında, işinizin tanımı, türü, organizasyon yapısı, uluslararası şemaları, stratejik planlama, rakip analizi, pazar analizi, müşteri portföyü, müşteri ilişkileri yönetimi, satış sonrası destekler, tanıtım ve reklam stratejileri, finansal değerlendirmeler, kazanç ve kârlılık tahmini, hizmet ve ürün yerelleştirmeleri, SWOT Analizi başta olmak üzere çok sayıda ayrıntıya yer vermektedir. Böylelikle, ürün ve hizmetlerinizin müşteriye sunulmasından, satış sonrası hizmetlerin sağlıklı yürütülmesine kadar sürdürülebilir bir iş planına sahip olarak, rakiplerinizden farklı, sektöre yön veren bir gücü ellerinizde tutarsınız.

2

İyi Bir İş Planı Ne Kazandırır?

Stahlmann & Zeit'in size ve şirketinize ya da girişiminize özel hazırladığı iş planları eşsizdir. Kapsamlı ve iyi bir iş planı ile, gerçekçi adımlar atarak, sektörün en iyileri arasında yerinizi edineceğinize garanti verebilirizi. İş planınız ne kadar iyi ve eksiksiz ise, rakiplerinizden o kadar önde, müşterilerinize o kadar yakın olursunuz. Marka değeriniz günden güne artar ve hedeflediğiniz başarıya mümkün olan en hızlı şekilde erişebilirsiniz.

3

İş Planı Güncellenebilir mi? 

Stahlmann & Zeit, tek bir iş planında aylık, üçer aylık ve yıllık projeksiyonlara ve hedeflere yer vermektedir. Özelleştirilmiş planlarımızdaki hedeflerin isabet oranı genellikle %95'in üzerinde çıkmaktadır. İhtiyaç halinde, ya da yeni bir ürün ya da hizmetin dahil edilmesi halinde Stahlmann & Zeit, iş planınızı sizin için tekrar düzenlemekten mutluluk duyar. 

4

İş Planı Hazırlanmasında Fiyatlandırma Nasıl Olur?

Stahlmann & Zeit, fiyatlandırma aşamalarında şeffaflık ilkesini benimsemektedir. Her bir adımın maliyeti, sözleşme aşamasından önce size iletilir. Dolayısı ile iş planında yer alacak bilgilerin fazla olması hizmet fiyatlarımızı etkilememektedir. Üstelik, ilerleyen dönemdeki iş planlarının güncellenmesi için de ek bir ücret talep edilmez. Stahlmann & Zeit'in ekonomik ve rekabetçi çözümleri sayesinde, işinizden elde edeceğiniz kazanç fark edilir ölçüde yükselecektir.

Bugün Bir İş Planı Edinin ve Stahlmann & Zeit desteğini Dünya'nın her yerinde yanınızda hissedin.

Stahlmann & Zeit - İş Planı Nedir?
bottom of page