top of page

Almanya'da Ev Almak

İsten yatırım amacıyla, ister yaşamak için Almanya'da ev almak ve Avrupa'da gayrimenkul yatırımı yapmak için ihtiyacınız olan araçlar, yaklaşımlar, yöntemler ve planlamalar Stahlmann & Zeit uzmanlığı ile bir adım uzağınızda. 

Eğer birikimlerinizi Avrupa'da ya da Almanya'da ev alarak değerlendirmek istiyorsanız, ya da Almanya'ya taşınma ve yerleşme planınız varsa ve bunun için bir Ev satın almak istiyorsanız, Stahlmann & Zeit uzmanları, her bir adıma yönelik ayrıntılı planları ve danışmanlığı ile size hizmet sağlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Almanya'da ev almak, Almanya'da gayrimenkul yatırımı yapmak ya da Avrupa'da emlak yatırımı ile ilgili bilgi almak için en doğru ve en güvenilir uzmanlar Stahlmann & Zeit çatısı altında sizi bekliyor! 

Almanya'da Ev Almak İçin Oturum Şart mı?

Hayır. Almanya'da ev almak, mülk edinmek ve gayrimenkul yatırımı yapmak için oturum izninizin olması şart değil. Ancak, bu yatırımız oturum izni almanızı kolaylaştırabilir. 

2

Almanya'da Gayrimenkul Yatırımının Avantajları Neler?

Almanya konut sektöründe arz talep dengesizliğinden dolayı, konut arzı, talebi karşılamakta zorlanmaktadır. Bu nedenle, ev kiraları yükseliş eğilimindedir. Almanya'da gayrimenkul yatırımı yaparak, düzenli bir artışa sahip kira gelirini euro cinsinden elde etmek mümkün. 

3

Almanya'da Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eğer yatırım amacıyla Almanya'da ev almak istiyorsanız, evin konumu, kira getirisinin yıllara göre değişimi, kiralabilirlik durumu, ek ödemeleri ve masrafları, evin yaşı gibi unsurları dikkate almak yerinde olacaktır. Yaşam amacı ile bir ev alınırken, bu unsurlarla birlikte komşuluk yapısı, muhitin suç ve güvenlik istatistikleri de hesaba katılmalıdır. Örneğin, 30 metrekarelik stüdyo daireler öğrenciler için uygunken bir ailenin gereksinimleri farklı olacaktır. Evin tarihi eser niteliğinde olup olmadığı, evin bulunduğu binanın yönetim kuralları gibi noktalara da dikkat etmek gerekir. Stahlmann & Zeit, her bir ayrıntıyı hesaplayarak size raporlamaktadır.

4

Almanya'da Kiralar Nasıl?

Almanya'da ev fiyatları ve kiralar çeşitli etkenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ev fiyatları 100 bin Euro'dan başlayarak milyonları bulduğu gibi, kira tutarları da ortalama 1000 Euro'dan başlayarak on binlere ulaşmaktadır. Stahlmann & Zeit, bütçeniz ve ihtiyaçlarınızı dikkate alarak en kazançlı ve en uygun çözümleri sizin için planlamaktadır.

Almanya'da Ev Almak Stahlmann & Zeit danışmanlığı ile oldukça kolay ve kazançlı bir hale geliyor! 

Stahlmann & Zeit Uluslararası Emlak Çözümleri
bottom of page