top of page

Almanya'da Yatırım Yapmak

Almanya'da yatırım yapmak, yatırımcı ve girişimcilerin sıklıkla merak ettiği ve araştırdığı bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Almanya'da yatırım yapmak, tıpkı Türkiye'de olduğu gibi çeşitli yatırım araçlarının tercih edilmesi ile gerçekleştirilebilmektedir. 

Almanya'da yatırım yapmak için finansal araçlardan yararlanılabileceği gibi emlak ve gayrimenkul yatırımı da oldukça sık tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Stahlmann & Zeit, bilhassa Almanya'da gayrimenkul yatırımı ile ilgilenen yatırımcılara yönelik, özelleştirilmiş yatırım planlama hizmetleri ile en kârlı, en kazançlı, en uygun ve en işlevsel gayrimenkul yatırımı planını sunmaktadır. 

Almanya'da ev almak ya da bir iş yeri alarak kiraya vermek, bu yatırımdan düzenli Euro geliri elde etmek isteyen yatırımcılara Stahlmann & Zeit'in Uluslararası Emlak Yatırım Danışmanlığı hizmetlerini deneyimlemelerini tavsiye ediyoruz. 

Stahlmann & Zeit Uluslararası Gayrimenkul Yatırımı Planları ile dilediğiniz yerde, istediğiniz özelliklerdeki gayrimenkulü buluyoruz. Sizi mülk sahipleri ve emlakçılar ile güvenli bir şekilde iletişime geçiriyoruz, teklifleri ve alternatifleri size sunuyoruz. Dahası uluslararası gayrimenkul yatırımlarınızda, satış sonrası hizmetleri de sağlıyoruz. Stahlmann & Zeit, uluslararası mülk yönetimi, kira gelirlerinin düzenli bir şekilde size iletilmesi, dilerseniz daha sonra yatırımınızın daha iyi bir tutardan satışı gibi konularda ve daha fazlasında daima yanınızda olmaktan mutluluk duymaktadır.

Almanya'da Gayrimenkul Yatırımı

Almanya'da düzenli bir kira geliri sağlayan mülklere yatırım yapmak, oldukça iyi kazançlar sağlamaktadır. Dilerseniz Almanya'da ev almak yolu ile düzenli kira geliri elde edebilirsiniz dilerseniz Almanya'da bir iş yeri satın alarak, bu iş yerini işletmelere kiralayabilirsiniz. Stahlmann & Zeit, bütçeniz ve yatırım hedefleriniz doğrultusunda size en uygun gayrimenkulleri bulur, listeler ve eksiksiz bilgilerle, en doğru, en net, en anlaşılır ve en hızlı şekilde size bir yatırım planı sunar. 

2

Almanya'da Ev Almak

Dilerseniz yatırım yapmak dilerseniz yaşamak amacı ile bir ev satın alabilirsiniz. Almanya'da ev satın almak için Almanya'da oturum izninizin bulunmasına gerek yoktur. Dilerseniz, şartları karşılamanız halinde Almanya'da aldığınız evde kendiniz de yaşayabilirsiniz. Stahlmann & Zeit, sizi aşırı komisyon ödemelerinden, gereksiz masraflardan ve dolandırılmak gibi istenmeyen durumlardan koruyarak, en uygun gayrimenkule ulaşmanızı sağlamaktadır. 

3

Almanya'da İnşaat Yapmak

Almanya, son yıllarda konut arz ve talebinde bir dengesizlikle karşı karşıya kalmaktadır. Yaşam amacı ile ev talebi artarken, konut sektöründeki arz bu talebi karşılamamakta ve bu durum da kiraların artmasına, ev bulmanın zorlaşmasına, emlak piyasasında bir fiyat artışına yol açmaktadır. Almanya, uluslararası projelere ve uluslararası iş gücü kullanımına sıcak bakan, yatırımları destekleyen bir politikayı benimsemektedir. Türk müteahhitler, girişimciler ve iş adamları, Almanya'da inşaat projeleri gerçekleştirerek bu durumdan ekonomik olarak fayda sağlayabilmektedir. Stahlmann & Zeit, Almanya'da inşaat yatırım projelerinin planlanmasında, fizibilite ve tanım planlarını oluşturulmasında Türk yatırımcılara danışmanlık desteği sağlamaktadır.

4

Almanya'da Diğer Yatırım Örnekleri

Almanya'da gayrimenkul satın almak, iş kurmak, iş yeri almak gibi yatırım seçeneklerinin yanında çok sayıda yatırım fikri de rahatlıkla hayata geçirilebilir. Bir yatırım fikriniz varsa, Stahlmann & Zeit bunun analizini ve planlamalasını yaparak, size bu yatırım fikrinizi en kısa zamanda ve en kazançlı şekilde gerçeğe dönüştürme konusunda yardımcı olmaktadır. Örneğin, Almanya'da araç ve makine kiralama hizmetleri, iş makineleri kiraya verme, teslimat ve dağıtım hizmetleri sağlama ve hatta spor salonu kurma gibi fiziken orada bulunmanızı gerektirmeyen, ancak yarattığınız ekonomik katkı ile düzenli olarak gelir elde etmenizi sağlayan girişim fikirlerinizde uzmanlık ve deneyimimizle yanınızda olduğumuz için mutluyuz.!

Yurtdışında Yatırım Yapın ve Düzenli Gelir Elde Edin. Stahlmann & Zeit, yurtdışı yatırım fikirlerinizi desteklemekte ve eşsiz çözümler sunmaktadır.

Almanya'da Yatırım - Stahlmann Zeit
bottom of page