top of page

İş ve İşletme Çözümleri

Şirket Kuruluşu

 Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre ve İngiltere başta olmak üzere, Avrupa'da şirket kuruluşlarınızı bizzat gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında, hukuki, mali  ve teknik süreçlerde birlikte çalıştığımız uzmanlar size kesintisiz danışmanlık sağlıyor. 

Pazar Analizi

Ürün ve hizmetlerinizin farklı ülkelere sunulmasından önce pazar analizi ile, potansiyel müşteleriniz, gelir ve kârlılık analiziniz, ürün sunumunuza yönelik gereklilikler gibi çeşitli alanlarda bilgi sahibi olursunuz. Böylelikle, finansal planlamanızı ve ürün geliştirmenizi yaparken sağlıklı ve somut verilerden yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Ofis Çözümü

Hizmet sağladığımız ülkelerde ofis ihtiyaçlarınızı bütünleşik bir şekilde karşılıyoruz. Satılık ya da kiralık ofis çözümlerinde olduğu gibi, resepsiyon ve sekreterlik hizmetleri, adres, telefon ve posta ihtiyaçlarınız için hazır ofis çözümlerinde de fark yaratan planlarımızla yanınızdayız.

Rakip Analizi

Sizinle aynı ya da sizinkilere çok benzer ürün ve hizmet sağlayıcılara yönelik analizlerimizle, rakiplerinizden onlarca adım önde olurken, ürün ve hizmetlerinizle sektörünüzde fark yaratan bir başlangıca imza atabilirsiniz. Bu servisimizle rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

İş Planı Çözümleri

İş planı, bir işletmenin faaliyetlerine başlamadan önce hazırlaması gereken en önemli dökümandır. İş planı, işletmenin her bir adımını, gelecek öngörülerini ve şirket içgörülerini içerir. Özelleştirilmiş iş planı çözümlerimizle, bu alanda en iyiler arasında yer aldığımızdan eminiz

Sürdürülebilir Hizmetler

Kuruluş sonrasında, ürün  ve hizmetlerinizin güncellenmesi, uluslararası pazar koşullarına uyumunun korunması, müşteri portföyünüzün sürekli geliştirilmesi gibi desteklerimizle işlerinizin uluslararası pazarlarda sürdürülebilir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. 

Yanınızda olmaktan dolayı mutluyuz!

Hızlı, Kesin, Ekonomik ve Sürdürülebilir Çözümlere erişmeniz için sizi de bekliyoruz.

Süleyman Y. (32, İstanbul)

Stahlmann & Zeit, FinTech girişimimizin yurtdışına açılmasında her aşamada yanımızda oldu. Kısa sürede, düşündüğümüzden çok daha iyi bir konuma ulaştık. Her bir sorumuza bıkmadan yanıt verdiler. En iyi diyebileceğim özellikleri, hız, dakiklik ve dahiyane çözümler üretmeleri.

Berkay Ü. (27, İstanbul)

Harika! Başka bir söz bulamıyorum. Almanya'da şirketimizi kurmakla kalmayıp, şirketimizin kuruluşundan sonra da hemen her aşamada eşsiz çözümler sağladınız. Tüm ekibe teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile referans olabilirim.

Fahriye B., (44, Ankara)

Üç ortakla yola çıktığımız Start-up'ımızın Berlin ve Paris ekosistemlerine dahil olmasında büyük katkılarınız için yürekten teşekkür ederim. Fiyatlandırma ve erişilebilirlik konusunda özellikle fark yaratıyorsunuz. Stahlmann & Zeit'î tabii ki tavsiye ederim.
bottom of page