top of page
Gökdelenler

ULUSLARARASI GAYRİMENKUL ÇÖZÜMLERİ

Gayrimenkul Yatırım Planı

Birikimlerini uluslararası gayrimenkul yatırımı ile değerlendirmek isteyen yatırımcılarımız için, düzenli yüksek kira getirisi sağlayan gayrimenkullere yönelik özelleştirilmiş planlarımızla yatırım düşüncenizi en yüksek kazançla gerçeğe çevirebilirsiniz.

Uluslararası Mülk Yönetimi

Yurtdışındaki mülklerinizin bakım - onarım - yenileme işlemlerini yapıyoruz ve takip ediyoruz. Bununla birlikte, kiracı yönetimi, site toplantılarına katılım, acil sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi gibi özel çözümler sunuyoruz.

Uluslararası Mülk Satın Alma

Hizmet sağladığımız ülkelerde, satın almak istediğiniz mülkleri yerinde görüyor, fiyat / değer oranını yapıyor ve bunun yanında benzer alternatifleri de bularak size karşılaştırma imkanı tanıyoruz. Bu hizmetimizle, uluslararası mülk satın almada her bir aşama güvenli bir şekilde ilerliyor.

Uluslararası Mülk Satışı

Yurtdışında satın almış olduğunuz mülklerin, ihtiyaç halinde satışının gerçekleştirilmesi ya da satmak istediğiniz mülklerinizi almak isteyen müştelerin bulunması gibi yatırım çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı İnşaat Projeleri

Yurtdışında inşaat projelerinizi eksiksiz bir şekilde planlıyoruz ve en uygun maliyet önerisini tespit ediyoruz. Dilerseniz, yurtdışında inşaat projelerinizin her bir aşamasını yönetiyoruz ve size anahtar teslimi proje sağlıyoruz.

Risk Analizi

Uluslararası gayrimenkul yatırımlarına yönelik, bölgesel ve küresel ölçekli, özelleştirilmiş risk analizlerimiz sayesinde yatırımlarınızda geleceğe dair bir verimlilik analizi yapmanız mümkün kılınıyor. Böylelikle yatırımlarınızda "önünüzü görmeniz" mümkün oluyor.

Uluslararası Gayrimenkul Yatırımlarınız Bizimle Güvende!

Kesintisiz, hızlı, profesyonel ve ekonomik çözümler için sizi de bekliyoruz!

Mehmet Ali, S. (39, Adana)

Almanya'da ev satın alma sürecimizde onlarca alternatifi sıralayıp, en uygun yönlendirmeyi yaparak yardımcı oldunuz. Şimdi düzenli kira gelirimiz var ve bu gerçekten kazançlı bir yatırım oldu.

Şengül, E. (48, İstanbul)

Eşim ve ben gayrimenkul alanında uzun yıllardır gayrimenkul yatırımı yaparız. Bu kez Stahlmann & Zeit ile çalışmayı tercih ettik ve çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz. Bir sonrakinde görüşmek üzere! 

Hasan, Ç. (58, İzmir)

Kızımız Almanya'da iş için kabul aldı ve taşındı. Bu süreçte kalacak yer meselesi bizi çok düşündürdü ve bir ev almak istedik. Stahlmann & Zeit'i Linkedinde gördük ve aradık. Çok kısa bir sürede tam istediğimiz gibi bir ev bulduk. Profesyonel çözümünüz için teşekkür ederiz.
bottom of page