top of page
Gökdelenler

Stahlmann & Zeit Hakkında

Almanya'da ev satın almak, Almanya'da gayrimenkul yatırımı yapmak gibi ihtiyaçlarında yatırımcıların en iyi danışmanlık hizmetlerine erişmesine imkan sağlayan Stahlmann & Zeit Uluslararası Emlak Yatırımı Çözümleri Logosu.
Almanya'da şirket kuruluşu ve yatırım planlama alanında lider danışmanlık firması olan Stahlmann & Zeit logo görseli
Almanya'da Şirket Kuruluşu danışmanlık hizmetlerinde lider danışmanlık firması Stahlmann & Zeit, Almanya'da şirket kurmak deyince akla gelen lider danışmanlık şirketidir. Bu görselde, Stahlmann & Zeit International Group bünyesinde yer alan Stahlmann & Zeit Business Solutions logosu yer almaktadır.

Şirketimiz...

Stahlmann & Zeit International, 2022 yılında kurulan, Heidelberg - Almanya merkezli bir danışmanlık şirketidir. Uluslararası İş ve İşletme Çözümleri ile Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Çözümleri alanlarında uzmanlaşarak, Avrupa'da yatırım yapmak, iş kurmak, mülk edinmek isteyen Türk yatırımcı ve girişimcilere hizmet sağlamaya devam etmekte olan şirketimiz, her bir müşteriye özel, kişiselleştirilmiş planlar sunarak en başarılı ve en kazançlı çözümlere imza atmayı misyon edinmiştir. 

Bugün, Almanya ve Türkiye'nin her yerinde yüzyüze hizmet sağlayabilen uzmanlarımız aynı zamanda Dünya'nın her yerindeki müşterilerimize de çevrimiçi danışmanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir. 

Biz, 2023 yılına yakışır şekilde, teknolojiden de yararlanarak, en hızlı, en net, en anlaşılır, en doğru ve en kazançlı danışmanlık hizmetlerini yatırımcılarla ve girişimcilerle buluşturmayı ilke edindik. 

Sizleri de hizmetlerimizden faydalanmaya davet ediyoruz ve memnuniyet garantisi verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. 

Stahlmann & Zeit International

ETİK İLKELERİMİZ

Şeffaflık

Hizmetlerimiz %100 şeffaflık ilkesi ile gerçekleştirilir. Müşterilerimiz her bir ayrıntıdan ve gelişmeden anlık olarak haberdar edilir. Şirketimiz, müşteri verileri ve müşteri sırları haricindeki tüm bilgileri kamuoyu ile paylaşır.

Erişilebilirlik

Her bir müşterimiz, projesinden sorumlu olan Stahlmann & Zeit uzmanı ile önceden belirlenen randevu saatlerinde olduğu gibi acil gelişmelerde de mesai saatleri içerisinde dilediği anda kolaylıkla iletişim kurabilir. 

Doğruluk

Stahlmann & Zeit, sağladığı çözümlerde tüm verilerin %100 doğru olduğunu taahhüt etmektedir. Veriler, kaynakları, tarihleri ve konumları ile bildirilir.  Böylelikle, müşterilerimiz en doğru bilgiye sahip olur.

Sürdürülebilirlik

Stahlmann & Zeit, hizmetlerini projenin başarıyla sonuçlandığı müşterimiz tarafından onaylanana dek sürdürmektedir. Bu esnada, herhangi bir ek ücret talep edilmez, her bir aşama titizlikle gerçekleştirilir.

Fiyatlandırmada Açıklık

Stahlmann & Zeit, fiyatlandırma yaparken, müşterileri ile her bir gideri ayrı ayrı göstermek sureti ile açık bir bilgi alış verişi yapar. Dolayısı ile müşterilerimiz, yaptıkları ödemenin ne için olduğunu bilir. Sözleşme aşamasında bildirilen fiyat bilgisi asla değişmez ve süpriz ödemeler asla olmaz.

Yasalara Uygunluk

Stahlmann & Zeit, ticari faaliyetlerinde, ulusal ve uluslararası kanun ve yükümlülüklere uygun davranacağını taahüt etmektedir.

bottom of page