top of page

Yurtdışına Satış Yapmak

Yurtdışına satış yapmak, girişimci ve yatırımcılar için gelir akışını çeşitlendirmek, müşteri portföyünü genişletmek, satışlarını artırmak, marka bilinirliğini artırmak, daha fazla ciro elde etmek, satış hedeflerine ulaşmak ve en önemlisi şirketin sağladığı ürün ve hizmetlerin değerini artırmak için önem taşımaktadır. 

Yurtdışına satış yapmak denildiğinde girişimcilerin aklına sıklıkla ürünlerin Amazon gibi çevrimiçi satış platformlarından satışı akla geliyor olsa da, hedeflenen pazarın dinamiklerini özümsemek, daha iyi bir müşteri deneyimi sağlamak ve satış sonrası hizmetlerin daha etkili bir şekilde gerçekleştirmek için o ülkede fiziki bir varlık sağlamak kaçınılmazdır. 

Stahlmann & Zeit, hizmet ve ürünlerin yurtdışına satışı konusunda uzman kadrosu ile hızlı, kesin ve etkili çözümler üretmektedir. İş planının hazırlanmasından, satış sonrası operasyonların nasıl gerçekleştirileceğine kadar uzanan kapsamlı ve etkili, kişiye özel planlarımız hakkında bilgi almak için Stahlmann & Zeit Uluslararası İş Danışmanlığı ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Yurtdışına satış yapmak, ürün ve hizmetlerinizi Almanya başta olmak üzere Avrupa'nın en seçkin müşteri portföyüne sahip ülkelerde pazarlamak için sorduğunuz sorulara Stahlmann & Zeit Uluslararası İş Danışmanlarımız burada sizin için yanıt verdi.

Daha fazla bilgi için buradan bize direkt mesaj yollayabilirsiniz.

Yurtdışına Satış Yapmak Zor mu?

Hayır. Yurtdışına satış yapmak zor değil. Dünya'nın neresinde olursanız olun ürettiğiniz ürünleri ve sağladığınız servisleri bütün dünyaya pazarlayabilirsiniz. Yurtdışına satış yapmak, hizmetlerinizi yurtdışındaki müşterilere ulaştırmak ya da marka bilinirliğinizi yurtdışında artırmak için yapılması gerekenleri Stahlmann & Zeit sizin için belirlemektedir. İş planının oluşturulmasından, ürün ve hizmetlerin yerelleştirilmesi, müşteri portföyünün oluşturulması, ürün ve hizmetlerin pazarlanması, satış sonrası işlemlerin yürütülmesine kadar uzanan kapsayıcı ve özelleştirilmiş planlarımız ile hizmet ve ürünlerinizi yurtdışında satmak eskisinden çok daha kolay!

2

Yurtdışına Satış Yapmak İçin Neler Gereklidir?

Ürün ve hizmetlerinizi yurtdışında satmak için, hedeflediğiniz ülkenin hukuki ve mali kurallarını oldukça iyi öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte, tüketici davranışlarının ülkelere göre farklılıklar gösterdiğini de gözönünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. 

Yurtdışına satış yapmak için iyi bir iş planına sahip olmanız işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Stahlmann & Zeit, pazar analizi, rakip analizi, harcama / masraf analizi ve kazanç / kârlılık analizini de içeren iş planınızı sizin için hazırlamaktadır. 

3

Yurtdışına Satış Yaparken Stahlmann & Zeit ile Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Stahlmann  & Zeit, ürün ve hizmetlerinizi satmak istediğiniz ülkede fiziki olarak varlığını sürdüren yani "gerçekten de" o ülkede yaşayan uzmanlarla çalışmaktadır. Dolayısıyla pazarın dinamiklerini, genel geçer ifadelerden ve varsayımlardan ziyade yaşayarak yerinde görmektedir. 

Stahlmann & Zeit, hizmet ve ürünlerin yurtdışında satışında her bir müşterimize özel olarak kapsamlı ve ayrıntılı planlar oluşturur. Bu planlar, iş planı, stratejik plan, müşteri planı, pazar analizi, rakip analizi, harcama planı, kazanç planı, yıllık, aylık ve üç aylık çalışma planları ve gelecek öngörüsü gibi detaylı planları kapsamaktadır. Stahlmann & Zeit bu planların hepsini ve daha fazlasını bir arada sizlere sağlamaktadır.

Stahlmann & Zeit, uzmanlığı ile işinizi ve satışlarınızı şansa bırakmaz, mantıklı ve gerçekçi öngörüleri ile yüksek isabetli satışları gerçekleştirmenizi sağlar.

4

Yurtdışına Satış Çözümleri Nelerdir?

Stahlmann & Zeit, yurtdışına satış yapmak denildiğinde, ürün ve hizmetlerinizin bulunduğunuz ülkeden tüm dünyaya satmak istediğinizi düşünerek işe başlamaktadır. Bunun yanında, Almanya'ya satış yapmak, Avrupa'ya satış yapmak ya da yalnızca bir kaç ülkeye satış yapmak gibi bir amaca sahip olan girişmci ve yatırımcılara talepleri doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Stahlmann & Zeit, hizmetlerinin ve planlarının kişiye özel olarak oluşturulması ile fark yaratmaktadır. 

Yurtdışına Satış Yapın!
Stahlmann & Zeit, ürün ve hizmetlerinizin yurtdışına satışına yönelik yüksek isabet oranına sahip, anlaşılabilir ve kazandıran çözümler üretmektedir.

Yurtdışına Satış Yapmak - Stahlmann & Zeit
bottom of page